VĒRTS ZINĀT PAR REMONTDARBIEM VANNASISTABĀ!

grīdas segumsKvalitatīvi apdares materiāli ir tas, kas telpas remontam piešķir vērtību, it īpaši, ja remonts tiek taisīts vannas istabā. Samērā svarīgi, lai tie būtu izturīgi pret mitrumu un ļauj gaisam brīvi cirkulēt, nodrošinot veselīgu vidi. Būtiski ieplānot kādā kārtībā tiks veikts remonts.

Visaptverošs remonts prasa visu mēbeļu un grīdas un sienu segumu noārdīšanu no telpas, lai to var piemēroti sagatavot jaunajām pārvērtībām. Ātrākai remontdarbu gaitai, iesakām savlaicīgi ieplānot kas tiks darīts, kur tiks pirkti materiāli un mēbeles.

Vannasistbās visizplatītākais risinājums grīdas apdarei ir flīzes. Flīzes ir ērti kopt un ir mitrumizturīgas, tāpēc tās, visbiežāk, izmanto arī kā sienu apdares materiālu.

FLĪZES UN CITA STILA GRĪDAS SEGUMS VANNASISTABĀ

Apdares un remontdarbiem nepieciešamo materiālu izvēle veikalos ir ļoti ievērojama. Vajadzības situācijā iespējams prasīt padomu veikala konsultantiem, kuri ar prieku Jums dos padomu!

Grīdas segums flīzes, katrā ziņā ir viens no, ja ne pats populārākais grīdas segumu veids vannas istabās visā pasaulē. Dizains kā arī materiāli, no kuriem flīzes tiek veidotas, mūsdienās ir īpaši daudz un daudzpusīgi.

Vērojot ārzemju interjēra paraugus, varam redzēt, ka pat linolejs kļūst par materiālu, ko ar vien biežāk izmanto kā grīdas segumu vannas istabās. Veikalos atrodami dažāda dizaina linoleji, kas nemaz neliek interjerām izskatīties parastam un vienmuļam. Tie ir pat ļoti praktiski kā arī funkcionāli grīdas segumi.

Ekselentus risinājumus grīdas segumam, krāsām un flīzēm ir iespējams sameklēt ikviena maciņa biezumam.

KĀDU DUŠAS KABĪNi IZVĒLĒTIES?

Pēc darbu beigām, jāatgriežas pie telpu iekārtošanas. Mūsdienās, tostarp online, ir liels klāsts duškabīnēm, kuras atšķiras ne vien ar dizainu, bet pat funkcijām. Ir pat tādas duškabīnes, ko viegli pārveidot par vannu, jo ir pietiekoši plašas un tas patiks daudziem, kuriem vannas rituāli ir tuvi sirdij.

Dušas kabīņu cenas arī būs atšķirīgas un nebūt ne tik augstas, kā varētu šķist no sākuma. Vairākas cenu variācijās būs pieejamas gan tradicionālās, gan arī modernākas duškabīnes, kā arī dušu paneļi, kas pievinojami pie vannas sienas.

Cenu starpība nebūt nav tik liela, apmēram 100 eiro, kā arī, tas būs ekselents investīcijas veids.