Vai cilvēks tiešām var atļauties visu?

kredītlīnijaSociālie mediji mūsdienās mums ir pavēruši “priekškaru” uz lietām, kuras agrāk nebija iespējams redzēt un uzzināt. Tagad bez problēmām varam noskaidrot, kā cilvēki dzīvo Austrālijā, Amerikā, Ķīnā vai pat Āfrikā.

Tāpat arī redzam to, ir daļa sabiedrības, kas nebaidās parādīt savu izsmalcināto dzīvesstilu – dārgās mašīnas, mājas, apģērbus un aksesuārus. Un tas agrāk vai vēlāk liek prātot – kā viņi to visu spēj atļauties un vai tiešām cilvēki var atļauties nopirkt jebko?

Pirmkārt, jāņem vērā, ka tas, ko mēs redzam sociālajos medijos un televīzijā, ne vienmēr atspoguļo patiesību. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai un radošumam, cilvēki spēj veiksmīgi radīt “ilūziju” par skaistu un dārgu dzīvi, kas realitātē nemaz tāda nav. Ikvienam ir savas problēmas un sarežģījumi, taču ne visi par tām stāsta citiem. To, kādēļ cilvēki mēdz melot par savu patieso dzīvi, nav viegli izprast. Katram iemesli var būt atšķirīgi, taču svarīgi ir apzināties, ka noteikti nevajadzētu ticēt visam, ko redzam Facebook vai Instagram un citur.

Otrkārt, runājot par to, kā cilvēki atļaujas iegādāties lietas, kas viņiem pieder – varianti ir vairāki. Ir situācijas, kad luksusa dzīvesstilu personas atļaujas tādēļ, ka paši to veiksmīgi ir sasnieguši, izveidojot biznesu un strādājot, tāpat tas var būt liels mantojums vai pat laimests.

Taču mēdz gadīties arī situācijas, kad cilvēki, vēlēdamies parādīt, cik viņiem ir skaista dzīve, nonāk parādos, jo noformē kredītus, lai iegādātos preces, kas atbilst konkrētam sociālajam līmenim. Šī ir nozīmīga kļūda, no kuras noteikti vajadzētu izvairīties.

Aizdevums ir paredzēts ārkārtas gadījumiem, kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, piemēram, lai dotos pie ārsta. Tad lieti noder kredītlīnija, kas ļauj izmantot no pieejamā kredītlimita tieši tādu summu, kāda Tev vajadzīga, atmaksājot to līdz pat 48 mēnešu laikā. Plašāk par to vari izlasīt šeit, taču atceries, ka pret aizņemšanos jāizturas atbildīgi!

Vai cilvēks var atļauties visu? Protams, ka nē! Ir lietas, kuras mēs nevaram nopirkt ne par kādu naudu, piemēram, mīlestību un cieņu. Tādēļ sargā savus tuvos un mīļos cilvēkus un izturies atbildīgi pret savu finansiālo situāciju!