Trimmeri līdzenam pagalma mauriņam

trimmerisProfesionāla dārza tehnika noteikti atvieglos ļoti daudzus kopšanas darbus, tādēļ Jūsu pagalms visu laiku būs skaists un sakopts. Piemēram, trimmeri ir noderīgi tādās vietās, kur ar citiem rīkiem nav iespējams piekļūt, lai nopļautu garo zāli, pietam Jūs varat izvēlēties arī elektriskos modeļos, kas būs vienkāršāki.

Atsevišķos gadījumos zāles trimmeri (meklēt Inserv.lv interneta veikalāJums palīdzēs izdarīt pat visgrūtākos uzdevumus, kas saistīti, piemēram, ar dažādu avenāju un pat mazu krūmu likvidēšanu. Jebkurā gadījumā trimmeris uzreiz jāpielāgo tieši Jums, lai tas būtu ērts lietošanai un vibrācijas nebūtu pārāk jūtamas.

Diezgan daudzi trimmeri radīti maksimāli klusam darbam, tāpēc Jūs droši varēsiet tos lietot arī pie savas privātmājas.

Uzziniet, kuru krūmgriezi izraudzīties

Šādu darbu veikšanai var noderēt arī jaudīgi krūmgrieži, tomēr to tehniskie parametri dod iespēju paveikt daudz vairāk. Visi profesionālie krūmgrieži galvenokārt tiek izmantoti tievu koku zāģēšanai, kas ļauj viegli no tiem atbrīvoties jebkurā vietā.

Nozīmīga abu rīku atšķirība ir tā, ka tieši krūmgrieži pielāgoti maksimāli ātrai darba uzsākšanai, turklāt ar lielākiem apgriezieniem tie darbosies vēl labāk. Krūmgriežus ir iespējams vieglāk vadīt dažādos augstumos, turpretī zāles trimmeri vairāk domāti tam, lai zāle tiktu nopļauta pēc iespējas tuvāk zemei.

Krūmgrieži ir tiešām universāli, tomēr reizēm tie var izrādīties piemēroti vienīgi kociņu zāģēšanai un meža jaunaudžu ierastajai kopšanai, tāpēc rūpīgi jāizraugās atbilstošākā prece.

Kā izraudzīties lapu pūtējus?

Lieli un tāpat arī mazi lapu pūtēji dos iespēju ātrāk un vienkāršāk sakopt visu mājas pagalmu, pietam Jums nebūs jātērē savi spēki. Liela daļa šo īpašo rīku speciāli aprīkota ar savācējiem, kas vēl lielākā mērā atvieglo darbu, jo lapas un mazākie netīrumi uzreiz tiek iesūkti īpašā maisā.

Saprotot to, cik ļoti parocīgs un vienkāršs ir lapu pūtējs, to pavisam droši var izmantot arī nelielu atkritumu, piemēram, papīrīšu savākšanai. Pūtēju jāizvēlas pamatojoties uz to, kāda ir tā maksimālā jauda, tāpat svarīgi, vai tā darbināšanai tiek izmantota elektrība vai , piemēram, benzīns.

Tāpat lapu pūtēji tiek iedalīti pēc tā, kā tos ir iespējams nest, jo pieejami arī īpaši ērti mugursomas tipa lapu pūtēji.