Sms kredīts – tavs palīgs negaidītās situācijās

sms kredītsDzīve ir pārsteigumu pilna. Dažreiz pavisam negaidot rodas arī dažādas situācijas, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi lietu iegādei, piemēram, saplīsusi veļas mašīna, nepieciešamība doties pie ārsta vai remontēt mašīnu.

Bieži vien šādi pirkumi, maksājumi ir steidzami, tomēr algu izmaksā konkrētā datumā, tāpēc sms kredīts ir lielisks īstermiņa risinājums, lai varētu tikt galā ar šāda veida situācijām.

Kas ir sms kredīts?

Sms kredītu izsniedz daudzi zināmi Latvijas aizdevēji, tostarp arī Ferratum. Šī kompānija piedāvā aizņemties naudu no 10 līdz 400 eiro, ko iespējams atmaksāt 15 vai 30 dienās.

Ja izmanto šo pakalpojumu pirmo reizi, tad maksimālā tev pieejamā summa būs 350 eiro. Un šo summu pirmajā reizē varēsi saņemt bez maksas. Tas ir lielisks īstermiņa risinājums, ja līdz algai ir vēl kāds laiciņš, tomēr naudas līdzekļi ir nepieciešami tieši tagad.

Kas nepieciešams, lai saņemtu aizdevumu?

Aizdevējs būs gatavs izsniegt tev vēlamo summu tikai tādā gadījumā, ja atbildīsi vairākiem kritērijiem. Pirmais kritērijs ir tāds, ka tev jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Tas nozīmē, ja neesi sasniedzis 20 gadu vecumu, tad sms kredīts tev vēl nebūs pieejams.

Otrs kritērijs, kas nepieciešams, lai tu varētu iegūt nepieciešamo naudas summu, ir kredītvēsture. Tas nozīmē, ka tev nedrīkst pagātnē būt nenokārtoti rēķini vai kādas parādsaistības. Tādā gadījumā sms kredīts tiks atteikts, jo aizdevējs nespēs tev uzticēties, ka būsi spējīgs aizdevumu atmaksāt.

Kā pieteikties kredītam?

Pieteikšanās sms kredītam neaizņem daudz laika un neprasa kārtot miljoniem formalitāšu. Tev ir nepieciešams aktīvs mobilais telefons un atvērts bankas konts kādā no Latvijas bankām. Ferratum mājaslapā vari pieteikties aizdevumam, aizpildot pāris lauciņus, kuros jānorāda vēlamā naudas summa un atmaksas termiņš.

 Kad tas ir izdarīts, tev būs jāapstiprina sava identitāte, pārskaitot vienu eiro centu uz norādīto bankas kontu. Attiecīgi kredītiestāde izvērtēs saņemto pieteikumu un pāris minūšu laikā sniegs lēmumu. Aizdevējs aplūkos, kādai naudas summai esi pieteicies un izvērtēs tavas iepriekšējās kredītsaistības. Ja viss būs kārtībā, tad aizdevējs uz tevis norādīto bankas kontu pārskaitīs tev nepieciešamo summu.

Kā jau minējām, sms kredīts ir domāts neatliekamiem pirkumiem, tāpēc pirms to aizņemšanās noteikti vērts saprast, vai šis aizdevuma veids ir tev piemērotākais un aizņemto summu varēsi atmaksāt laikā.

Ja aizdevums netiks atmaksāts laicīgi, protams, vari pieteikties termiņa pagarinājumam, tomēr, ja arī tad to nespēsi veikt, automātiski nonāksi parādnieku sarakstā un turpmāk aizdevumi tev netiks izsniegti. Tieši tāpēc rūpīgi apsver visus plusus un mīnusus, un tikai tad aizpildi pieteikumu!