Smaržu veikals

parfumexpress.lv interneta labākais latvijas smaržu veikals topSmaržu interneta veikals Parfumexpress.lv saviem klientiem piedāvā plašu parfimērijas un kosmētikas līdzekļu klāstu. Parfimērijas preces labprāt izmanto ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, turklāt kungi ļoti bieži parfimēriju izvēlas kā dāvanu savām mīļajām sievietēm dažādos svētkos vai vienkārši tā pat ikdienā, lai iepriecinātu savas dāmas. Jebkuram interneta veikals svarīgi ir tas, lai klients būtu apmierināts un atgrieztos arī nākotnē, tādēļ tiek nodrošināts vislabākais serviss, par pieņemamu maksu, lai pasūtījums nonāktu galamērķī pēc iespējas ātrāk un izdevīgāk. Svarīgi arī regulāri atjaunot piedāvāto preču klāstu, jo parfimērijas pasaule, gluži tā pat kā viss mums apkārt attīstās un pilnveidojas strauji, un ir svarīgi nodrošināt aktuālu preču piedāvājumu savā veikalā.

Apmaksa.

Lai apmaksātu pakalpojumu, pārdevējs piedāvā dažādus apmaksas veidus:

  • Norēķināšanas par preci skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī – tas nozīmē, ka nebūs jāizmanto internetbankas pakalpojumi, lai norēķinātos preci;
  • Ar priekšapmaksu veicot pārskaitījumu uz veikala bankas kontu. Šis apmaksas veids ir izdevīgs visiem, kas izmanto tās pašas bankas pakalpojumus, kādus izmanto veikals, jo maksājums tiks saņemts pāris minūšu laikā. Citu banku klientiem jārēķinās ar to, ka maksājuma apstrāde var prasīt vienu darba dienu;
  • Apmaksa veikala noliktavā Rīgā – ja atrodaties netālu vai arī, ja Jums ir laika precei ierasties pakaļ personīgi, tad apmaksu var veikt arī veikala telpās. Šis ātrs veids kā saņemt savu pasūtījumu un uz vietas pārliecināties par tā kvalitāti.

Piegāde.

Parfumexpress.lv interneta veikalā iegādātās preces piegādā izmantojot Latvijas pasta kurjerdienestu, ja prece jāpiegādā ārpus Rīgas robežām, taču, ja prece jāpiegādā Rīgā, smaržu veikals izmanto savu kurjeru. Tā pat ir iespēja preci saņemt veikala telpās Rīgā. Ja pasūtījuma kopsumma nepārsniedz 28 eiro, tad preces piegāde maksās 3 eiro, savukārt, ja pasūtījuma kopējā summa ir lielāka, tad piegāde tiks nodrošināta bez papildu maksas. Piegāde tiek nodrošināta katru darba dienu un arī sestdienās, kas ļauj nesatraukties par to, ka kurjers Jūs nevarēs atrast, kad ieradīsies ar pasūtījumu Jūsu mājās.