Serveri un hostings no garmtech.lv.

Garmtech.lvGarmtech.lv saviem klientiem jau 13 gadu garumā piedāvā dažādus izdevīgus mājas lapu uzturēšanas pakalpojumus, kas ir novērtēti ne tikai Latvijā, bet arī Baltija valstīs. Jau vairāk kā 5 tūkstoši klientu izmanto šī pakalpojumu sniedzēja piedāvājumu un lietotāju skaits aug ik dienas. Hostinga un serveru pakalpojumi ir aktuāli ik vienam biznesam, kas ir nolēmis savu biznesu virzīt arī virtuālajā pasaulē, lai nodrošinātu lielāku klientu skaitu un preču un pakalpojumu popularizēšanu tiešsaistē. Lai interneta vietne darbotos bez pārtraukuma un darbotos bez kļūmēm, nepieciešams izvēlēties kvalitatīvus pakalpojumu sniedzējus, kas neliks vilties un nebūs sajūta, ka tiek maksāts par neko.

Hostings.

Garmtech.lv piedāvā 3 veidu hostinga pakalpojumu veidus ( http://www.garmtech.lv/lv/hosting/ ). Alpha  ir vislētākā hostinga pakalpojumu pakete. Tā ietver bezmaksas servera uzstādīšanu un 10 GB SSD diska vietu, taču šis piedāvājums neietver sevī bezmaksas domēnu. Pieejams neierobežots tīkla trafiks, 2 domēni un 10 apakšdomēni. Datu bāzes piedāvājumā neietilpst. Beta ir vidējais un nedaudz dārgākais hostinga paketes veids. Tiek piedāvāta bezmaksas uzstādīšana, SSD diska vieta ir sasniegusi 50 GB. Bezmaksas domēns tiek piedāvāts pie nosacījuma, ka pakalpojums tiek apmaksāts uz gadu vai ilgāku laiku. Piedāvājumā ietilpst 5 domēni un neierobežots apakšdomēnu skaits, neierobežots tīkla trafiks, datu bāzes, skripti, īpaša piekļuve mājas lapai un rezerves kopijas. Gamma ir trešā un vispilnīgākā pakalpojumu pakete. Tiek piedāvāta 200 GB SSD diska vieta, 10 domēni un neierobežots apakšdomēnu skaits, neierobežots datu bāzu un vēl daudz dažādu ekstru.

Serveri.

Līdzīgi ka hostinga pakalpojumi, arī serveru noma un uzturēšana tiek piedāvāta 3 dažādās pakalpojumu paketēs. Serveru nomas piedāvājums tiek sadalīts trijās daļās – One, Accelerated un Rapid. One ir vislētākais un Rapid jau nedaudz dārgākais serveru nomas piedāvājums. Tā pat kā hostingam, arī serveru nomai iesakām izvēlēties piemērotāko, nevis lētāko piedāvājumu, jo lētākais ne vienmēr atbilst mājas lapas saturam, apmeklējumam un vēl citiem rādījumiem, kas nosaka piemērotākos  risinājumus vietnes uzturēšanai.