Salīdzini OCTA cenas – Gudriem.lv!

suzuki automašīna
OCTA apdrošināšanas polises iegādi Latvijā piedāvā vairākas apdrošināšanas kompānijas. Parasti mēs izvēlamies apdrošinātāju pakalpojumus, izvērtējot viņu cenas, kvalitāti, kā arī atpazīstamību. Daudzi izvēlas vadīties pēc radinieku, draugu un kolēģu ieteikumiem. Tomēr, ja nevēlies vadīties pēc citu viedokļa, bet gan pats izvērtēt apdrošinātāju piedāvājumus, izmanto Gudriem.lv
Tev ir iespēja ietaupīt savu laiku un aprēķināt OCTA apdrošināšanas polises cenu internetā. Gudriem.lv piedāvā salīdzināt apdrošinātājus piedāvājumus, neizejot no mājas. Lai uzzinātu, kura apdrošināšanas kompānija Tev piedāvā izdevīgāko cenu, ienāc Gudriem.lv mājaslapā, uzspied sadaļu „Apdrošināšana”. Tev jāievada transportlīdzekļa dati – reģistrācijas numurs, kā arī apliecības numurs. Kad būsi ievadījis šos nepieciešamos datus, OCTA kalkulators Tev parādīs, kura apdrošināšanas kompānija Latvijā piedāvā Tev izdevīgāko OCTA polises apdrošināšanu.


Gudriem.lv partneris ir apdrošināšanas brokeri SIA IIZI. Šai kompānijai ir izdevīgākie ilgtermiņa līgumi ar apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā. Tā ir lieliska iespēja ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu. Ja izmantosi Gudriem.lv pakalpojumus, Tu uzzināsi, kura apdrošināšanas kompānija Tev piedāvā izdevīgāko risinājumu OCTA polises iegādei. Šis process aizņems tikai dažas sekundes. Tev nebūs jāaplūko visu apdrošinātāju mājaslapas, kā arī nebūs jādodas uz viņu birojiem, jo Gudriem.lv vari izmantot no jebkuras vietas Latvijā, kur pieejams internets. Salīdzināt apdrošinātāju piedāvājumus vari jebkurā diennakts laikā. Kā arī Tu vienmēr vari saņemt kvalitatīvu un operatīvu konsultāciju par visiem jautājumiem, kas saistīti ar OCTA apdrošināšānas polisi.
Savukārt, ja pēc apdrošinātāu salīdzināšanas Tu vēlēsies polisi arī iegādāties, to varēsi izdarīt turpat Gudriem.lv mājaslapā. Salīdzināšanas portāls Gudriem.lv piedāvā iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi dažu minūšu laikā. Gudriem.lv garantē lētāku OCTA polisi, ja to iegādāsies tieši šeit. Tev ir iespēja izvēlēties, vai iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi uz 3, 6, 9 vai 12 mēnešiem. Kad būsi iegādājies polisi, tā tiks nosūtīta uz Tavu epasta adresi PDF formātā dažu minūšu laikā. Tas ir ērts un ātrs veids, kā saņemt OCTA apdrošināšanas polisi dažu minūšu laikā.
OCTA apdrošināšanas polise ir nepieciešama ikvienam sauszemes transportlīdzekļa īpašniekam vai arī tās pilnvarotajiem, tiesīgajiem lietotājiem. OCTA apdrošināšana sedz visus apdrošinātā transporta līdzekļa īpašnieka vai tiesīgā automašīnas lietotāja nodarītos zaudējumus, kas radīti ceļu satiksmes negadījumā trešajām personām. Par braukšanu bez OCTA polises var tikt piemērots naudas sods, kā arī piešķirti 2 soda punkti. Ja soda punkti tiek sakrāti lielākā skaitā, pastāv liela iespēja, ka Tev nāksies šķirties no savām autovadītāja tiesībām. Tieši tāpēc ir svarīgi negaidīt un iegādāties OCTA polisi jau tagad. Gudriem.lv piedāvā izmantot OCTA kalkulatoru, kurā Tu dažu minūšu laikā uzzināsi, kurš apdrošinātājs Tev piedāvā izdevīgāko cenu. Izvēloties Gudriem.lv, Tu saņemsi kvalitatīvu, ērtu un ērtu servisu jebkurā diennakts laikā!