Profesionāla logu montāža

Precīzi iebūvētie logi katrā ziņā garantē siltumenerģijas ietaupīšanu, tieši tāpēc Jūsu ikmēneša izdevumi būs daudz mazāki.

Lielai daļai cilvēku svarīga arī apkārtējo skaņu izolācija, drošības sistēmas un citas detaļas, tāpēc būtu jāizvēlas profesionāla logu montāža.

Tāpat var pasūtīt logus, kas garantēs pietiekamu ventilāciju un saglabās telpās nepieciešamo siltumu. Lai īstenotu visas prasības un izveidotu katram mājīgu sajūtu, logi tiek izveidoti pēc individuāla pieprasījuma. Būtisks bonuss šādai iespējai ir tas, ka Jūs varat pasūtīt logus, kas visu laiku atgrūdīs netīrumus vai kā citādi spēs atvieglot to kopšanu. Lai izvairītos no vēja iekļūšanas gar logu malām un arī nepatīkama pelējuma logu ailēs, tiek izvēlētas speciālas lentes montāžai.

Logu tipi – kādus izvēlēties?

Piedāvājumā redzamas daudz un dažādas logu variācijas, jo to izvēle katru reizi ir ilgtermiņa ieguldījums. Būtībā plastikāta logi ir visiecienītākais no visiem veidiem, turklāt tas ir visai ekonomisks risinājums. PVC logi katru reizi tiek pielāgoti attiecīgā klienta vēlmēm, jo var brīvi izvēlēties sev patīkamu krāsu, kopējo izmēru, kā arī noteikto logu sadalījumu visām telpām. Sortimentā redzami 3-kāršā stikla pakešu logi, kuru izvēle Jums nepārprotami garantēs nevainojamu temperatūru telpā, lai kāds arī laiks būtu ārpusē. Jumta logi piemēroti atšķirīgām ēkām, pietam telpas kļūs gaišākas un būs redzama fantastiska ainava. Dažkārt noder atsevišķas sistēmas drošībai, lai arī bērni varētu izbaudīt patiešām skaisto skatu un tas nekad neradītu problēmas.

Logu krāsas katra vajadzībām

Logu izvēle būs salīdzinoši radošs process klientiem, jo ir iespējams apvienot dažādas Jums tiešām noderīgas lietas. Mājokļa kopējā dizainā liela nozīme ir logu rāmju krāsai un konkrētajam apdares stilam, tieši tāpēc piedāvājumā ir redzamas vairākas iespējas. Skaidrs, ka visi negrib izmantot ierastos standarta risinājumus, tādēļ var kombinēt dažādus toņus loga abām pusēm. Tomēr tikpat nozīmīgas ir katra klienta iegādātās palodzes, jo tās jāpielāgo noteiktai telpai un plānotajam pielietojumam. Konkrētais ražotājs piedāvā vienkāršas PVC, kā arī masīvkoka un dažādu citu materiālu palodzes, kam ir visai atšķirīgi virsmu izmēri un biezumi.