OCTA polise internetā.

 

OCTA polise

Automašīnas īpašniekiem noteikti, ka nav jāatgādina tas, kādas izmaksas parasti tiek saistītas ar automašīnas uzturēšanu un nodrošināšanu braucamā stāvoklī. Pie vienas no šādām izmaksām noteikti var pieskaitīt OCTA polisi, kas ir obligāta prasība visiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē Latvijā un arī Eiropā. Tā ir obligātās apdrošināšanas polise, kas ir ļoti liels palīgs situācijās, kad esat izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, jo šī civiltiesiskā apdrošināšana sedz zaudējumus un pasargā automašīnas šoferi no ļoti lieliem izdevumiem, kas saistīti gan ar bojātu citas personas īpašumu, gan veselības problēmām, ja tādas ir radušās trešajām, negadījumā iesaistītajām, personām.

Kur var iegādāties?

Noteikt, ka prieks būs visiem tiem, kuriem nav iespējas ikdienā tik daudz brīvi pārvietoties, jo ir darbs un citi iemesli, jo atklāsim, ka OCTA polise ir iegādājama arī internetā. Šo apdrošināšanas polisi piedāvā teju visi lielākie apdrošinātāji Latvijā un iespēja to iegādāties internetā arī ir liels pluss, jo virtuāli iegādāties sev nepieciešamas un noderīgas preces un pakalpojumus patīk ikvienam. Internetā nopērkama OCTA polise ir tieši tāda pati kā polise, kas ir pirkta tieši no apdrošināšanas kompānijas darbinieka ofisa telpās. Polises iegāde internetā ir pilnīgi droša un noteikti, ka neradīs nekādas problēmas ar pārvietošanos gan Latvijā, gan citur Eiropā, kur šī apdrošināšanas polise darbojas.

Cena?

Noteikti, ka lielākajai daļai interesēs cena un kā tā tiek aprēķināta. Izpētot piedāvājumu, noteikti ievērosiet, ka atšķirīgi apdrošinātāji var piedāvāt atšķirīgas cenas. Cenu nosaka balstoties uz automašīnas marku, vecumu, nobraukumu un nolietojumu, šofera braukšanas vēsturi pēdējo 11 gadu laikā. Bonus Malus klase nosaka to, kādas piemaksas vai arī gluži pretēji – atlaides, būs piemērojamas konkrētajai polisei. Jārēķinās ar to, ka jo dārgāks auto, jo dārgāka tā apdrošināšana. Apdrošināšanas apmērs mērāms arī balstoties uz veiktajām apdrošināšanas iemaksām. Lai uzzinātu cenu, nepieciešams ievadīt autovadītāja apliecības numuru un automašīnas reģistrācijas apliecības numuru. Nelieks mirklis pacietības, un cena rokā.