No izmēģinājuma brauciena uz mājām – jauns auto dienas laikā

Ir tik daudz faktoru, kas ietekmē jauna automobiļa izvēli! Varbūt “uz papīra” noskatītais automobilis šķiet ideāls, bez trūkumiem, bet varbūt tomēr tāda nianse kā bagažnieka izmērs var izrādīties vilšanās, ja tajā neietilpst ģimenes bērnu ratiņi vai golfa nūju komplekts.

Tāpat pēc apraksta ir grūti novērtēt to, kāda būs sajūta automašīnas salonā, cik skaļi tajā dzirdami ielas trokšņi, cik ērti tajā satilpt visai ģimenei, un galu galā – cik ērti ir darboties ar pārnesumu kārbu un pedāļiem. Lai pieņemtu pareizo lēmumu un iegādātos tieši to auto, kurš der vislabāk, kurā vadītājs jūtas ērti un droši, ir svarīgi izmantot iespēju izbraukt auto izmēģinājuma braucienā. Šī brauciena laikā var iegūt daudz vairāk informācijas gan fiziskā, gan emocionālā līmenī, izprast konkrētā modeļa īpatnības – kā labās, tā vājās.

Ļoti iespējams, ka klients, kurš ieradies iegādāties kādu iepriekš noskatītu vai izpētītu auto modeli pēc izmēģinājuma brauciena vair nav nemaz tik pārliecināts par savu izvēli. Bieži vien reāla uzturēšanās automašīna un darbošanās ar to pierāda, ka modeļa apraksts ir viena lieta,bet braukšana – pavisam cita. Kad pircējs ir pamēģinājis vairākus auto modeļus, var izrādīties, ka ideālais braucamrīks ir pavisam cits – ne tikai modelis, bet pat ražotājs! Un liels ir satraukums, ja kārotais auto maksā vairāk, nekā sākotnēji ieplānots. Šādās situācijās ideāli noder auto kredīta iespēja – praktiski tajā pašā dienā saņemt kredītu summai, kas jāsamaksā, lai iegādātos automašīnu. Kredītiestāde ir lielisks risinājums, jo piedāvā plašu aizdevumu summu – no 1501 eiro līdz pat 25 000 eiro. Pie tam, ja kredīta summa nepārsniedz 10 000 eiro, to var saņemt bez komercķīlas, kā arī bez KASKO apdrošināšanas. Lai pieteiktos kredītam, atliek vien aizpildīt ļoti vienkāršu pieteikumu. Šajā formā jānorāda savs vārds un uzvārds, kontaktinformācija, kā arī summa un atmaksas termiņš. Tālāk kredītiestāde dažu mirkļu laikā novērtē, vai kredītu iespējams izsniegt. Ja atbilde ir pozitīva, tad atliek noslēgt līgumu un summa tiek pārskaitīta. Pēc šī vienkāršā proces atliek vien noformēt auto īpašnieka datus CSDD un tas ir pilnībā gatavs lietošanai.