Kumodes un sekcijas Tavai mājai

Mēbeles katru reizi ir jāizvēlas ne tikai pēc dizaina, bet arī kvalitātes, jo tas pilnīgi vienmēr ir ilgtermiņa ieguldījums. Patiesībā mēbeļu veikali garantē ļoti plašu sortimentu, tāpēc noteikti atradīsi ko sev piemērotu.

Piedāvājumā esošās bērnu mēbeles piemērotas dažāda vecuma bērniem, tāpēc ir pieejami arī dažādu stilu atpūtas krēsli un bērnu gultas. Drēbju skapis būs lielisks interjera akcents, jo tā īpašais dizains būs labi pamanāms, pietam tas būs ietilpīgs. Plaukti un skapji pielāgoti katrai telpai, tādēļ arī paši mazākie varēs ērti sakārtot savus mīļākos zīmējumus un citas lietas. Turpretim dažādi dīvāni noderēs tieši pusaudžiem, pietam tie ir ļoti ērti un arī izturīgi, tāpēc tos varēs izmantot ilgstoši.

 

Tieši stūra dīvāni ir pats gudrākais variants viesistabām, jo ar tiem iespējams izmantot ikvienu telpas centimetru. Lielākās telpās patiešām lieliski izskatās arī sekcijas, kuras ideāli noder arī kā trauku, iemīļotu žurnālu un citu tamlīdzīgu lietu glabātuves. Ja telpa nav nemaz tik plaša vai vienkārši gribi savās mājās ko pavisam citu, var noderēt arī kumodes. Krēsli tieši tāpat kā visas pārējās nelielās virtuves mēbeles būs pavisam viegli pārvietojami, tāpēc varēsi pats veidot telpas interjeru. Jaunas gultas izvēle noteikti ir svarīga, lai izbaudītu labu miegu, tāpēc piedāvājumā redzams labāko materiālu un kvalitātes apvienojums.

Biroja krēsli Tavai labsajūtai

Lai mēbeļu saloni varētu parūpēties par Tavu komfortu darbā, ir pieejami vairāku tipu biroja krēsli. Neizsakāmi plašais klāsts ļauj iegādāties sapulču zālei, recepcijai un citām darba telpām pielāgotus krēslu veidus. Žalūzijas un aizkari paredzēti gan katra mājoklim, gan darba telpām, vajag tikai izvēlēties īsto dizaina variantu un konkrētu stiprinājuma veidu. Piedāvātie aizkari veic dažādas funkcijas – atstaro gaismu, samazina trokšņu līmeni utt. Žalūzijas iespējams kombinēt ar izvēlētajiem aizkariem, taču tās arī pašas par sevi var noderēt telpu sadalīšanai u.c. nolūkiem.