Kredītlīnija kā rezerves variants negaidītos brīžos

Lai atbildētu uz jautājumu, kas ir kredītlīnija un kā to izmanto, nepieciešams vien dažas minūtes laika un iedziļināšanās informācijā, kas pieejama ērti tiešsaistē.

Īsumā, kredītlīnija ir aizdevuma veids, kurš no citiem līdzīgiem pakalpojumiem atšķiras ar to, ka ļauj klientam pašam izlemt, cik lielu summu izmantot un kurā brīdī, kā arī kontrolēt atmaksas procesus. Kā to izmantot? Faktiski kredītlīniju var piesaistīt jau tad, kad tā vēl nav vajadzīga, tās aktivizācija un uzturēšana neko papildus nemaksā. Kredītlīniju var izmantot arī tādās situācijās, kurās nav īsti skaidrs, cik liela summa būs nepieciešama – pirms zobārsta vizītes vai auto remonta. Galvenā doma kredītlīnijas pamatos ir, ka klients var izvēlēties noformēt kredītlīniju līdz 2000 eiro. Tad ar SMS komandas palīdzību ir iespēja novirzīt visu šo summu vai, piemēram, tikai 1000 vai 500 eiro uz savu kontu pēc vajadzības. Piemēram, ja pirms zobārsta vizītes nav skaidrs, cik tieši izmaksās procedūra, ir iespēja noformēt kredītlīniju ar limitu 1000 eiro. Pēc vizītes pie ārsta iespējams “pasūtīt” nepieciešamo summu, kas vajadzīga rēķina apmaksai, nepārsniedzot izvēlēto 1000 eiro limitu. Šāds vienkāršs darbības princips ir draudzīgs patērētājiem, kā arī palīdz kredītā aizņemties tieši tik, cik nepieciešams. Procentu likme atmaksas procesā tiek aprēķināta no tās summas, kuru klients ir izvēlējies izmantot, nevis no tās, kas ir maksimālais limits. Pats atmaksas process sākas no tā brīža, kad ir izmantota daļa no kredītlīnijas limita.

Kā jau moderns pakalpojums, kredītlīnijas noformēšana ir pieejama tiešsaistē. Tas nozīmē, ka šo kredīta veidu iespējams noformēt, nepametot mājas. Lai to izdarītu, jāaizpilda pavisam vienkārša forma, kurā jānorāda vēlamais kredītlīnijas limits, atmaksas termiņš, informācija par klientu – vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasta adrese, personas kods. Atmaksas termiņš var būt no 1 līdz pat 50 mēnešiem. Tiešsaistē pieejama informācija par kredītlīnijas izmantoto summu, kā arī atlikumu. Lai noslēgtu kredītlīnijas līgumu, nav nepieciešams maksāt par līguma noformēšanu. Kredītlīnija ir vienkāršs, drošs un izdevīgs veids, kā parūpēties par sevi nestandarta situācijās.