Ko sniedz riepu centrs?

Auto riepas pielāgotas atšķirīgiem ceļu segumiem, tāpēc to izvēlei jābūt pārdomātai. Jaunas riepas nodrošina vairākus patīkamus ieguvumus, taču viens no pašiem vērtīgākajiem ir degvielas patēriņa samazinājums.

Riepu serviss piedāvā visu klientam nepieciešamo palīdzību un arī konsultācijas, tāpat tiek piedāvāta profesionāla riepu maiņa, kas tiks veikta ne tikai kvalitatīvi, bet arī pavisam ātri. Turpretim disku remonts un to valcēšana noder situācijās, kad ir bojāta vai deformēta to virsma. Riepu centrs piedāvā visu, kas ir svarīgs drošai braukšanai, tādēļ riepas Jūs atradīsiet arī nelieliem kravas automašīnām u.c. transportlīdzekļiem. Jautājiet jebkuram konsultantam un izlemiet, kuras ziemas riepas vai tieši vasaras sezonas riepas labāk izvēlēties, tā Jūs noteikti iegūsiet izdevīgu un arī drošu variantu.

M+S vai ziemas riepas?

Vissezonas riepas ir izdevīgākais un arī vienkāršākais variants, taču jābūt ļoti vērīgam tās izvēloties, tāpēc jebkurā situācijā noder speciālistu padomi. M+S riepas pielāgotas arī ekstrēmiem laikapstākļiem, bet ir jāsaprot, ka visdrošākās tomēr būtu citas ziemas sezonas riepas. Visu ziemas riepu lieliskā izpārdošana ir autovadītāju patīkamākais laiks, jo var pasūtīt vēl labākas kvalitātes riepas par patīkamām cenām. Diezgan iecienītas ir Dayton un Sailun riepas, tomēr katra autovadītāja prasības ir dažādas, tāpēc sortimentā ir pieejams daudz vairāk. Eksperti iesaka izmēģināt dažādas Hankook vai Falken riepas, jo ar tām vairāk uzlabojas saķere ar ceļu. Pieejamās auto riepas ir patiešām dažādas un to īpašie apraksti paredzēti tam, lai Jūs saprastu, kas visvairāk būtu piemērots.

Izvēlieties riepas vasaras periodam

Pieejamās vasaras riepas tiek apvienotas atšķirīgās kategorijās, jo dažas no tām domātas tieši lauku ceļiem, bet citas šosejām. Atbilstošas riepas ļauj viegli savaldīt auto gan uz sausa, gan mitra ceļa, tāpēc to stāvoklim ir tiešām liela nozīme. Pie kvalitatīvām un ne dārgām riepām iekļautas arī dažāda tipa Kumho riepas, par kurām pozitīvi izteikušies ir ļoti daudzi cilvēki. Lai arī Antares riepas atrodas budžeta klasē, tās tik un tā nodrošina vēlamo komfortu un ir paredzētas dažādu marku automašīnām. Neraugoties uz Jūsu izvēlēto riepu ražotāju un veidu, ļoti svarīgi to uzglabāšanas noteikumi, tādēļ varat uzticēt šādas rūpes plašajam riepu servisam, lai tās varētu kalpot daudz ilgāk.