Kādu siltumiekārtu izvēlēties savam mājoklim?

elektriskie kamīniMūsdienu mājoklī kamīns ir ne tikai siltuma un mājīgas atmosfēras avots, bet arī svarīgs interjera akcents.

Tradicionālā kamīna ierīkošana ir dārga, kā arī nepieciešami papildus remontdarbi. Malkas, gāzes un granulu kamīni nereti ir masīvi un aizņem daudz vietas. To lietošanai vajadzīga malka vai ogles, kas sadārdzina kopējās izmaksas. Papildus nepieciešama vieta, kur novietot malku un ogles. Bieži vien šāda veida kamīni rada lielus dūmus un nepatīkamu smaku.

Ja vēlies nedārgu risinājumu, izvēlies elektrisko kamīnu! Šī ierīce ir vienkārši un ātri uzstādāma, nodrošina siltumu visai mājai, nepiedūmo telpas un nerada nepatīkamu smaku.  Elektriskie kamīni no https://220.lv/lv/majai-un-remontam/apkure/elektriskie-kamini pēc savām funkcijām ir paredzēti mūsdienu straujajam ritmam un pilsētas dzīvokļiem. Tie labi izskatīsies gan lielā, gan salīdzinoši šaurākā dzīvoklī.

Uzstādīšana un lietošana

Elektriskie kamīni ir ļoti ērti ierīkojami un tos var novietot  jebkurā vietā. Šīs ierīces nav smagas un nepieciešamības gadījumā Tu varēsi kamīnu pārvest vai pārvietot uz citu vietu.

Nereti elektriskie kamīni ir aprīkoti ar tālvadības pultīm: Tu vari ērti ieslēgt un izslēgt ierīci, kā arī mainīt siltuma intensitāti. Kamīnos ir iebūvēti ventilatori, kas nodrošina intensīvu telpu apsildīšanu.

Kamīni ar dekoratīvajām liemām

Izvēlies ekonomisku risinājumu: siltumiekārta ar dekoratīvajiem elementiem neizmaksās dārgi. Šāda veida ierīces ir lieliski dizaina elementi un iederēsies jebkurā mājvietā. Modeļi atšķiras pēc konstrukcijas veida, jaudas un liesmas imitācijas veida.

Iekārtās ir iebūvētas ekonomiskas spuldzes, ap kuru rotē elementi, kas rada liesmas efektu. Izmanto šo iekārto kā papildus apgaismojumu telpā.

Droša lietošana

Iebūvētais sildītājs ļauj regulēt ierīces jaudu: vēsākā laikā uzstādi 1 vai 2 kilovatus, bet vasarā sildītāju vari neizmantot. Elektriskie kamīni neuzkarst un nepastāv apdedzināšanās risks.

Daudzveidīgs klāsts

Izvēlies savām mājām piemērotāko risinājumu: elektriskie kamīni atšķiras pēc uzstādīšanas tipa, materiāla, jaudas, dziļuma, apsildāmās platības, stikla formas un tipa, dūmvada diametra, lietderības koeficenta, platuma un augstuma, kā arī krāsas. Izmanto preču filtru un atrodi piemērotāko risinājumu interneta veikalā 220.lv. Šis interneta veikals piedāvā zemas cenas un izdevīgus piedāvājumus!