Kādas austiņas izvēlēties sporta zāles apmeklēšanai?

bluetooth austiņasĪstā mūzika Tev var palīdzēt gūt nepieciešamo motivāciju un uzmundrinājumu treniņu laikā. Taču, ko darīt, ja sporta zālē skanošās dziesmas Tev īsti neiet pie sirds? Atbilde ir vienkārša – izvēlies piemērotas austiņas un izbaudi savu pleilisti vai radio staciju.

Ne visas austiņas ir piemērotas aktīvai sportošanai. Šeit būs daži padomi, kas ļaus izvēlēties tādu modeli, kurš Tevi nepievils arī tad, kad skriesi, lēkāsi, piepumpēsies un darīsi visu pārējo, kas ieplānots treniņos.

Kā izvēlēties piemērotākās austiņas sportam?

Pirmais jautājums, par kuru padomā – ko Tu plāno darīt? Vai Tavi treniņi sastāv no aktīvas kustēšanās un intensīvas svīšanas? Varbūt Tu dod priekšroku lēniem un mierīgiem vingrinājumiem. Atkarībā no šiem faktoriem, Tev jāpievērš uzmanība tam, vai austiņas stingri turēsies savā vietā un vai tās būs izturīgas pret sviedru radīto mitrumu?

Kāda veida austiņas es vēlos?

Bluetooth austiņas sniegs Tev vairāk kustību brīvības, jo nebūs jāuztraucas par to, ka būsi piesaistīts mūzikas atskaņošanas ierīcei, vai arī vari pēkšņi sapīties austiņu vadā. Taču ņem vērā, ka šāda tipa austiņa parasti maksā dārgāk.

Austiņas, kas stiprinās uz galvas vai auss, parasti nodrošina labāku skaņas kvalitāti nekā iekšā ausī liekamās. Taču jāņem vērā, ka iekšā ausī liekamās austiņas ir pieejamas ar dažādiem uzgaļiem, kurus var pielāgot savām vajadzībām. Savukārt pirmie divi veidi nodrošina labāku apkārtējo trokšņu izolāciju, kas var noderēt, ja nevēlies dzirdēt apkārtējo cilvēku sarunas vai mūziku sporta zālē.

Cik daudz es vēlos tērēt?

Lētākie austiņu modeļi ar vadu maksā tikai pāris eiro, savukārt Bluetooth austiņas iespējams atrast cenā, kas zemāka par 10 eiro. Protams, ja vēlies labu skaņas kvalitāti, ir vērts ieguldīt vairāk – vismaz 50 eiro. Tādas austiņas ne tikai ilgāk kalpos, bet arī būs izturīgākas pret mitrumu un citiem ārējās vides apstākļiem.

Kam vēl pievērst uzmanību?

Ideālā gadījumā Tev vajadzētu pirkt mitrumizturīgas austiņas, kas cieši pieguļ ausīm, kā arī nerada diskomfortu. Tāpat pievērs uzmanību to baterijas darbības ilgumam un lādēšanas ātrumam.