Disku atjaunošana riepu centrā

Auto riepas izvēlēties nav tik vienkārši, tādēļ droši izmantojiet visu speciālistu sniegto palīdzību. Pilnīgi jaunas riepas sniedz lielāku komfortu, turklāt pašam ir daudz vienkāršāk vadīt auto.

Ja gadījumā nepieciešama riepu maiņa, speciālisti servisā to paveiks apmēram 30 minūtēs, tāpēc ātri varēsiet doties tālāk. Savukārt disku valcēšana ieteicama reizēs, kad tie nedaudz ieliekti, jo deformācijas var ļoti būtiski iespaidot sākotnējo braukšanas komfortu. Riepu servisa piedāvātais disku remonts kopumā ietver ļoti dažādas lietas, piem., atjaunošanu un nelielu plaisu metināšanu, tādēļ riepu centrs parūpēsies par visu. Riepas jebkurā situācijā maksimāli jāpielāgo ne vien mašīnas veidam, bet arī paša pircēja finansiālajām iespējām, tādēļ riepu serviss sagatavojis arī ekonomiskus variantus.

Uzzini vairāk- http://mmkserviss.lv/

Kādas ziemas riepas piemērotas Jums?

Vissezonas riepas ir diezgan vienkāršs risinājums, jo tās iespējams izmantot visu gadu, tāpēc Jums nebūs jāuztraucas par negaidītām laikapstākļu maiņām. Neskatoties uz to, izdevīgās M+S riepas būtu vēlams izmantot tad, ja automašīna ziemas laikā tiek izmantota visai reti. Tāpēc daudz vairāk tiek piedāvātas ziemas riepas, ar kurām būs patīkami un droši pārvietoties pat uz apledojuša ceļa. Ziemas riepu izpārdošana vienmēr ļauj ikvienam sagādāt sev pat vislabākās Sailun vai Dayton riepas. Īpaši izdevīgi iespējams pasūtīt arī neskaitāmas Falken un Hankook riepas, kuru teicamā kvalitāte labi zināma ikvienam autovadītājam. Riepas jāmeklē pamatojoties uz to, kuras ir pašas izturīgākās, kuras spēj garantēt ievērojamu degvielas ekonomiju u.c. priekšrocības.

Vasaras sezonai piemērotas riepas

Pareizi izvēlētas vasaras riepas garantē efektīvu bremzēšanu arī uz mitriem ceļiem, kad notiek akvaplanēšana. Lai maksimāli varētu pielāgoties Jūsu ikdienas ritmam un prasībām, riepas tiek pieskaņotas konkrētam ceļu veidam, piemēram, lauku ceļiem. Tiešām drošu braukšanu un nepieciešamo komfortu Jums ļaus baudīt Kumho riepas. Toties budžeta klasē ir redzamas visdažādākās Antares riepas, kas piemērotas komfortablai braukšanai, turklāt tās slāpē troksni. Neskatoties uz izvēlētā komplekta veidu, svarīgi vienmēr pārbaudīt gaisa spiedienu riepās, jo tas būtiski ietekmē ne vien pašu braukšanu, bet arī konkrēto riepu nodilumu.