Compensa KASKO apdrošināšana tava auto drošībai!

KASKO apdrošināšana ļauj segt visus riskus, kuri radušies ceļu satiksmes negadījuma laikā. Atšķirībā no OCTA polises, KASKO apdrošināšanas polise nav obligāta un par piedalīšanos ceļu satiksmē bez tās, nedraud naudas sods un soda punkti, tomēr KASKO polise ir lielisks sabiedrotais uz ceļa, jo segs radušos zaudējumus ceļu satiksmes negadījuma rezultātā neatkarīgi no tā, kurš pie tā būs vainīgs. Tev ir iespēja iegādāties KASKO apdrošināšanu Compensa mājaslapā, neizejot no mājas. Aprēķini KASKO cenu un iegādājiet to turpat mājaslapā – tas ir ērti, ātri un vienkārši.

KASKO risku apdrošināšana

KASKO apdrošināšanas polise paredz pasargāt sevi no scenārijiem, kuri var atgadīties ar ikvienu ceļu satiksmes dalībnieku – transportlīdzekļa sasišana, apzagšana, nozagšana, dažādi bojājumi, kas radušies uguns un ūdens iedarbības rezultātā, kā arī transportlīdzekļa numura zīmes zādzība, kā arī, piemēram, sporta inventāra vai bērna sēdeklīša ļaunprātīga izzagšana no transportlīdzekļa. Tāpat tiek segti arī izdevumi par mājdzīvnieku radītajiem bojājumiem un sadursmēm ar meža zvēriem.Iegādājoties KASKO apdrošināšanas polisi no Compensa, Tu būsi apdrošināts pret visiem šiem riskiem. Līdztekus tam, Tev būs pieejama arī diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa. Ja radīsies neparedzēta problēma ar motora iedarbināšanu, riepu nomaiņa, kā arī, ja aptrūksiet degviela, Tev ir iespēja sazināties ar servisu un varēsi saņemt palīdzību uz ceļa jebkurā diennakts laikā.

Papildus – CSNg bez pašriska

Papildus KASKO polisei ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam ir iespēja iegādāties arī CSNg bez pašriska. Tas nozīmē, ka KASKO zaudējumiem netiks piemērots pašrisks. Pašrisku bieži nākas maksāt gadījumos, kad, piemēram, kāds ir saskrāpējis vai iebuktējis auto, bet vainīgais nav zināms, ir izsists stikls, nozagta aparatūra, izraisīts negadījums, iebraucot citā transportlīdzeklī, novietojot savu automašīnu, tā saskrāpējās pret stabu, kā arī gadījumā, ja notikusi sadursme ar kādu dzīvnieku.

Iegādājies KASKO polisi Compensa mājaslapā vai arī zvanot, vai apmeklējot kādu no Compensa apdrošināšanas birojiem. Compensa KASKO cenu nosaka vairāki kritēriji. Viens no tiem ir izvēlētais pašrisks. Pašrisks nosaka, kādu summu no zaudējumiem izvēlas segt transportlīdzekļa īpašnieks. Ja būsi izvēlējies augstāku pašrisku, KASKO polises cena būs zemāka, savukārt, ja pašrisks būs zems, KASKO polises cena būs augstāka. Tāpat KASKO polises cenu nosaka arī transportlīdzekļa vecums, masa, tā vērtība, kā arī polises darbības teritorija. Ja polise tiek izmantota Rīgā, kur ir daudz lielāka satiksme, KASKO polises cena būs augstāka, savukārt, ja to izmantosi ārpus Rīgas, kur satiksme nav tik intensīva, arī polises cena būs zemāka.

Compensa KASKO polisi vari iegādāties jebkurā sev ērtā vietā un laikā. Ja vēlies to iegādāties aci pret aci, tad vari doties uz apdrošināšanas kompānijas Compensa biroju, savukārt, ja vēlies KASKO apdrošināšanas polisi iegādāties ātri un ērti, to vari izdarīt Compensa mājaslapā. Šeit varēsi polisi iegādāties jebkurā sev ērtā vietā un laikā, nepieciešama tikai pieeja internetam. Compensa mājaslapā atradīsi arī KASKO kalkulatoru, kurā varēsi aprēķināt savas KASKO polises cenu. Ja šobrīd Tev jau ir KASKO polise, bet vēlies uzzināt, vai nepārmaksā par to, vari aprēķināt KASKO polises cenu Compensa mājaslapā un, ja šis piedāvājums šķiet vilinošs, vari pieteikties 30 dienu atgādinājuma periodam. Kad tuvosies Tavas KASKO polises termiņa beigas, ar Tevi sazināsies Compensa speciālisti, lai Tu varētu iegādāties Compensa KASKO polisi un pārvietoties pa ceļu bez rūpēm un domām, ka negaidītās situācijās nāksies šķirties no neparedzētiem tēriņiem!