Auto servisa nodrošinātie pakalpojumi

Reizēm auto īpašnieki īsti nesaprot, kuras auto riepas būtu vislabākās, tāpēc vērts izmantot konsultantu palīdzību un riepu ABC. Jaunas riepas ne vien izskatīsies labāk, bet arī būs ievērojami drošākas braukšanai dažādos apstākļos.

Ja nepieciešama riepu maiņa, speciālisti ar servisa aprīkojumu to izdarīs aptuveni 30 minūtēs, tādēļ ātri jau varēsiet turpināt ceļu. Auto disku valcēšana jāveic savlaicīgi, lai bojātie diski neradītu citus defektus. Riepu disku remonts noder dažādās situācijās, piemēram, ja nepieciešams tos pilnībā atjaunot, vienkārši iztaisnot vai uzmanīgi noslīpēt nelīdzenās vietas, tāpēc riepu centrs ik reizi to veic ar mūsdienīgiem paņēmieniem. Patiesībā riepu serviss vienmēr nodrošina ļoti daudzveidīgu riepu klāstu, tāpēc drīkstat aplūkot un salīdzināt dažādas riepas pirms lēmuma pieņemšanas.

Uzzini vairāk- http://mmkserviss.lv/cenas-pakalpojumiem/

Ziemas riepas apledojušiem ceļiem

Speciālās vissezonas riepas pielāgotas visiem laikapstākļiem, tādēļ tās var izmantot visa gada garumā. Neņemot vērā šādu bonusu, speciālisti iesaka konkrētās M+S riepas izmantot vienīgi tādā gadījumā, ja aukstajā periodā auto izmantojat reti. Tas ir saistīts ar to, ka ziemas riepas jebkurā situācijā būs veiktspējīgākas ne vien uz biezas sniega kārtas, bet arī apledojuša ceļa. Daudziem ļoti iecienītās Dayton un protams Sailun riepas iespējams pasūtīt vēl izdevīgāk, tādēļ tiek speciāli rīkota visu ziemas riepu izpārdošana. Tāpat varēsiet iegādāties visas Falken vai populārākās Hankook riepas, kas augstu novērtētas arī citur pasaulē. Plānojot jaunu riepu iegādi, iegaumējiet, ka ļoti svarīga riepu veiktspēja un aprakstā norādītais ātruma indekss.

Vadošo ražotāju vasaras riepas

Vasaras riepas nodrošina lielisku automašīnas vadāmību arī uz sausiem zemes ceļiem, tāpat iespējama pietiekami efektīva bremzēšana. Lai būtu vieglāk pieņemt lēmumu, šīs riepas tiek pieskaņotas konkrētam ceļu segumam, piemēram, visām ātrgaitas šosejām. Kumho ražotās riepas ir visai iecienīts variants, jo tās spēj nodrošināt tiešām augstu veiktspēju jebkādos laikapstākļos. Tiešām kvalitatīvas un ļoti izturīgas budžeta klases Antares riepas nodrošinās vajadzīgo komforta līmeni un nepārtraukti nodrošinās auto stabilitāti pat uz nelīdzena ceļa. Jebkurā gadījumā riepu kalpošanas laika pagarināšanai svarīga spiediena bieža pārbaude, tāpat būtu vērts auto priekšējās un aizmugurējās riepas pēc noteikta nobraukuma samainīt vietām.