AUTO RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMI

Līdzīgi kā cilvēki nestaigā bez kurpēm, būs grūti iedomāties automašīnu, kas brauktu bez riepām. Riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, nenoliedzami ir viens no būtiskākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas izmantojat, auto ir jābūt drošai.Mašīnas riepas ir iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms auto riepu iegādes, vienmēr iesakām parunāt ar automašīnu riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Ziemas riepas ir iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa pakalpojumus, saistītus ar riepu  stāvokļa pārbaudi. Kā piemēram, automašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādēļ arī disku pārbaude reizē ar auto riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā auto riepu noliktavā parūpēsies arī par auto diskiem, ja būs tāda vajadzība. Mašīnas riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā auto riepu maiņa kā arī riepu balansēšana. Nenokavē un pērc vasaras riepas par īpašām cenām!

 

RIEPU APKOPE UN UZGLABĀŠANAS SERVISS.

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Saprotams, ka ziemas riepu lietošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no reālajiem laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas mašīnas riepas, derētu pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, visādā ziņā ir ekonomija, jo eksistē opcija ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie mašīnas riepu servisa darbiniekiem.

 

KONSULTĀCIJA AUTO RIEPU SERVISĀ.

Jebkurš apmeklētājs novērtē auto servisu, kas nodrošina dažāda veida, ar riepām saistītus servisus. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas automašīnu riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un arī lietot mašīnu riepu noliktavas pakalpojumu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespēja pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Mašīnas riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības apstākļos, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.