Auto piekabju noma.

ecoretnt.lv piekabju nomaKad rodas vajadzība pārvest lielāku kravu, kas neietilpst Jūsu automašīnas salonā un bagāžniekā, rodas vajadzība pēc piekabes. Kur dabūt piekabi? Ideāls variants ir aizņemšanās no draugiem vai radiem, taču, ņemot vērā to, ka piekabe ir lielgabarīta manta un nav no lētākajiem priekiem, iespējams, ka draugu un radu pulkā to neatradīsiet. Šādos gadījumos ir lieliska iespēja izmantot piekabju nomas piedāvājumu. Lai izvēlētos sev piemērotu piekabi jāņem vērā arī paša auto uzbūve un specifika. Iznomāt var vienu un divu asu piekabes. Ja Jums nav ne jausmas par to, kāda piekabe ir atbilstoša Jūsu automašīnai, piekabju iznomātājs noteikti palīdzēs tikt skaidrībā ar šo problēmu.

Kur nomāt piekabi?

Piekabju noma parasti ir pieejama pie visiem lielākajiem auto iznomātājiem valstī. Piekabes mēdz būt otrs populārākais nomas objekts, kas piedāvā iznomāt ne tikai auto, mikroautobusus un citus transportlīdzekļus, bet arī visu citu, kas ar to saistīts – piekabes, bērnu auto sēdeklīšus, GPS, jumta bagāžniekus un tamlīdzīgas lietas. Piekabes maksā noteiktu summu dienā (gluži tā pat kā auto noma) un, ja nepieciešams nomāt piekabi uz ilgāku laiku, tad parasti tas ir lētāk. Ir arī atsevišķi piekabju iznomātāji, taču bieži vien šādus pakalpojumus piedāvā arī auto nomātāji, jo tas ir ērts un izdevīgs veids kā paplašināt savu biznesu un iespējams piesaistīt vairāk klientus, savukārt, veicina labu reklāmu sabiedrībā.

Izdevīgums.

Auto piekabju noma ir izdevīgs variants brīžos, kad nav vēlmes to pirkt, taču ir nepieciešamība pārvadāt kravu un bagāžu, kas aizņem visai daudz vietas. Ja neesat plānojis izmantot piekabi bieži, tad tās iegāde varētu būt uzskatāma par neizdevīgu un arī par vējā izmestu naudu. Piekabe ir lielgabarīta prece, kas aizņem ļoti daudz vietas, turklāt, ja nav pieejama garāža, kur to turēt, tad piekabe ir tikai nasta nevis ekstra. Piekabju nomas noteikumi ir skaidri un viegli saprotami, tādēļ nevajadzētu rasties problēmām piekabes nomas laikā. Jums tikai atliek par to rūpēties kā par savējo un laicīgi atgriezt atpakaļ iznomātājam.