12 veidi, kā ik mēnesi iekrāt naudu

 

patēriņa kredīts onlineVēl aizvien ļoti daudzi neveido uzkrājumus. Bieži vien iemesls ir tāds, ka cilvēki dzīvo no algas līdz algai, līdz ar to arī nav lieku līdzekļu, lai tos veidotu. Taču šāds dzīvesveids nav īpaši drošs, jo nekad nevar zināt, kad lieka nauda būs nepieciešama.

Lai nebūtu jāņem patēriņa kredīts online, ir jāmēģina veidot budžets un jāiekrāj nauda. Ir vairāki veidi, kā ik mēnesi to darīt. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet vairāk!

 1. Katru mēnesi no algas atlieciet noteiktu summu iekrājumu veidošanai. Kaut vai tikai 10 eiro. Laika gaitā Jums būs sakrāta diezgan liela summa, kuru varēsiet iztērēt kādam svarīgam un lielākam pirkumam.
 2. Atbrīvojieties no visām kredītsaistībām. Ja Jums šobrīd ir kredīts, tad, visticamāk, nevarat neko iekrāt, tāpēc no tā ir jātiek vaļā pēc iespējas ātrāk.
 3. Izvirziet iekrājumu veidošanu kā prioritāti. Ja iekrājumu veidošana būs Jūsu prioritāte, tad tiem atvēlēsiet vairāk naudas, nevis tikai to, kas mēneša beigās paliek pāri.
 4. Izvirziet konkrētus mērķus, ko vēlaties sasniegt. Lai to izdarītu, Jums būs nepieciešami iekrājumi.
 5. Pērciet tikai to, kas ir nepieciešams. Atturieties no impulsīvu pirkumu izdarīšanas.
 6. Sekojiet līdzi visiem saviem izdevumiem. Ja šķiet, ka kaut kur tērējiet par daudz, tad noteikti samaziniet tēriņus.
 7. Pēc iespējas vairāk norēķinieties ar skaidru naudu. Tā būs vieglāk izsekot līdzi tēriņiem un iekrāt.
 8. Pātrauciet līgumsaistības ar tiem pakalpojumu sniedzējiem, kuru pakalpojumus izmantojiet ļoti reti, piemēram, sporta zāles abonaments, televīzija.
 9. Atrodiet sev izdevīgāko mobilā telefona tarifu plānu.
 10. Atmetiet smēķēšanu.
 11. Centieties  vairāk uzturēties mājās. Samaziniet reizes, kad dodaties izklaidēties ārpus mājām.
 12. Gatavojiet biežāk mājās. Ēšana ārpus mājas ir daudz dārgāka, nekā tad, ja gatavosiet paši.

Sākumā, protams, var likties grūti ievērot šos padomus, ja līdz šim neesat taupījuši. Taču, ja sāksiet piekopt kaut vai tikai pāris no šiem padomiem, Jūs redzēsiet, kā spēsiet iekrāt naudu.